नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्रिय समितिद्वारा स्व. पत्रकार हिक्मत चौधरीको परिवारलाई आर्थिक सहयोग

खबरपथ संवाददाता
१९ जेष्ठ २०७८, बुधबार १९:२२

बुटवल ।  नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्रिय समितिले पठाएको रकम स्वर्गीय पत्रकार हिक्मत चौधरीको परिवारलाई प्रदान गरिएको छ । कोरोना संक्रमणका कारण उपचाररत चौधरीको यहि जेठको ५ गते बुटवलको कारोना अस्पतालमा मृत्यु भएको थियो । स्व. पत्रकार चौधरीको रुपन्देहीको तिलोत्तमा-५ मणिग्राम स्थित निवासमा पुुगेर नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देही शाखाका टोलीले सान्त्वना दिदै काजकिरियाका लागि ३० हजार रुपैयाँ हस्तातरण गरेको हो ।

यस अघि नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देहीले हालै स्थापना गरेको ‘पत्रकार कोरोना तथा आपतकालिन कोष’बाट नगद रु २५ हजार १ सय पनि प्रदान गरिएको थियो। केन्द्रिय समितिले पठाएको उक्त सहयोग रकम महासंघ रुपन्देहीका अध्यक्ष रामराज पोख्रेलले स्वर्गीय चौधरीकी श्रीमती उदयदेवी चौधरीलाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो । केन्द्रिय समितिका अध्यक्ष बिपुल पोखरेलले संदेश पठाउदै सो घटना प्रति दुख समेत ब्यक्त गर्नुभयो। उहाले यो महामारीमा पत्रकार महासंघ रुपन्देहीबाट उपचारमा सक्दो कोसिश भएपनि बचाउन नसकेकोमा दुख ब्यक्त गर्दै परिवारजनमा हार्दिक समबेदना प्रकट गर्नुभएको छ। साथै उहाले कोभिडका कारण काठमाडौँमा उपचाररत बरिष्ठ पत्रकार मदनलाल पौडेलको शिघ्र स्वास्थ्यलाभको कामना समेत गर्नुभएको छ।
सहयोग हस्तान्तरणमा अध्यक्ष रामराज पोख्रेल, कोषाध्यक्ष संजय सौगात, कार्यसमिति सदस्य मोहन न्यौपाने, केन्द्रिय पार्सद दिवाकर पन्थीको उपस्थिति रहेको थियो।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*