२४ घण्टामा थप ५ हजार ५८३ जनामा कोरोना पुष्टि, ९ जनाको मृत्‍यु

खबरपथ संवाददाता
१८ माघ २०७८, मंगलवार २०:४६

काठमाण्डौं । पछिल्लो २४ घण्टामा थप ५ हजार ५८३ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार १० हजार ७७६ जनाको पीसीआर परीक्षण गर्दा ३ हजार ६५७ जना र ६ हजार ८९८ जनाको एन्टीजेन परीक्षण गर्दा १ हजार ९२६ जना गरी कुल ५ हजार ५८३ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो । योसंगै हालसम्म नेपालमा कोरोना संक्रमितको कूल संख्या १० लाख ८८ हजार २५१ पुगेको छ ।

त्यसैगरी पछिल्लो २४ घण्टामा ९ जना कोरोना संक्रमितको मृत्‍यु भएको छ । योसंगै हालसम्म नेपालमा मृत्‍यु हुने कोरोना संक्रमितको संख्या ११ हजार ७५२ पुगेको छ ।

त्यसैगरी पछिल्लो २४ घण्टामा ८ हजार २६७ जना कोरोना संक्रमणमुक्त भएका छन् । योसंगै हालसम्म ८ लाख ७१ हजार १६५ जना संक्रमण मुक्त भएका छन् ।

देशभरमा ७४ हजार ६५३२ सक्रिय संक्रमित छन् । मन्त्रालयका अनुसार हाल देशभरमा ७३ हजार १७८ जना होम आइसोलेसनमा रहेका छन् भने १ हजार ४७५ जना संस्थागत आइसोलेसनमा रहेका छन् । कोरोनाका बिरामीमध्ये २७९ जना आईसीयू र ५० जना भेन्टिलेटरमा उपचाररत् छन् ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*