नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ८९६० जनामा कोरोना पुष्टि, २१४ को मृत्यु

खबरपथ संवाददाता
३० बैशाख २०७८, बिहीबार १८:०१

काठमाण्डौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ८ हजार ९६० जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा.जागेश्वर गौतमका अनुसार देशभरका विभिन्‍न प्रयोगशालामा गरिएको १९ हजार ४७४ जनाको पीसीआर परीक्षण र ७७१ जनाको एन्टिजेन विधिबाट गरिएको परीक्षणमा ८ हजार ९६० जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो ।

यससँगै  नेपालमा हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या ४ लाख ३१ हजार १९१ पुगेको छ ।

नेपालमा थप २१४ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । प्रवक्ता गौतमका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा मृत्यु भएका र २४ घण्टामा विवरण प्राप्त भएकाहरु गरी जम्मा २१४ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको हो । यससँगै हालसम्म कोरोनाले ज्यान गुमाउनेको संख्या ४ हजार ४६६ पुगेको मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा थप ५ हजार ५५ जना कोरोना संक्रमित संक्रमण मुक्त भएका छन् । यस सँगै कोरोना संक्रमणमुक्त हुनेको संख्या ३ लाख २१ हजार ५१८ पुगेको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*