थप ३,६५१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि , २२ को मृत्यु

खबरपथ संवाददाता
२५ श्रावण २०७८, सोमबार १९:३३

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा थप ३,६५१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसख्या मन्त्रालयका अनुसार देशभरका प्रयोगशालाबाट प्राप्त १०,४४५ पीसीआर परीक्षण गर्दा २,६०९ र ६,१४९ एन्टीजेन परीक्षण गर्दा १०४२ गरी ३,६५१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो। यो संगै हालसम्म नेपालमा कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ७ लाख १७ हजार ४८६ पुगेको छ ।

यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा २२ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । यो संगै हालसम्म नेपालमा १० हजार १०११५ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा १ हजार ७८४ जना कोरोना मुक्त भएका छन् । योसंगै हालसम्म नेपालमा ६ लाख ७१ हजार ८३ जना कोरोना मुक्त भएका छन् ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*