‘मैँ राजा तिमी रानी’मा हिमाल सागर र मिस पवीको रोमान्स (भिडियो सहित)

खबरपथ संवाददाता
१३ फाल्गुन २०७९, शनिबार १८:३१

काठमाडौँ । गायक हिमाल सागरले ए होर मायाको सफलतासँगै मैँ राजा तिमी रानीको भिडियो रिलिज गरेका छन् । हिमाल र अनु चौधरीको स्वर रहेको मैँ राजा तिमी रानीमा सन्तोष दाहालको शब्द तथा विशाल निरौलाको संगीत तथा एरेन्ज रहेको छ ।

पुष्कर खत्रीको मिक्स र मास्टरिगं रहेको गीतको भिडियोमा हिमाल सागरसँग टिकटकबाट चर्चा कमाएकी मिस पवीको अभिनय देख्न सकिन्छ । एक प्रेमील जोडीको रोमान्टिक प्रेम कहानीलाई कलात्मक शैलीमा देखाइएको मैँ राजा तिमी रानीको निर्देशन बिक्रम चौहानले गरेका हुन् ।

उत्सब दाहालले छायांकन गरेको भिडियोको सम्पादन मिन रावलले गरेका हुन् भने कलरिगं विकाश दाहालले गरेका हुन् । शम्सेर श्रेष्ठको निर्माणमा तयार भएको भिडियो साईराम पिम्चर्स युट्युबबाट बजारमा आएको हो । न्यूजकारखाना

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*