स्वतन्त्र नागरिकसमूहद्धारा प्रेस विज्ञप्ति जारी

अनिल पहाडी
२३ आश्विन २०७८, शनिबार ०६:४८

बुटवल ।  पछिल्लो समय महिला हिंसाका घटना दिन प्रतिदिन बढ्दै गैरहेको छ।महिलाहरूले आफनै आफन्त , नातेदार हरु बाट नै असुरक्षित महसुस गरिरहेका छन । दाइजो को नाम मा घरेलु हिंसा ,कुटपिट ,गाली गलौज त हुन्थ्यो हुन्थ्यो तर केहि महिना यता मृत्यु को शिकार समेत हुन परेको घटना सार्बजनिक भैरहेको छ। झन्डै एकमहिना को अन्तराल मा रुपन्देही जिल्लाको तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं. ८ माइतीघर भएकी सीता पौडेल को भदौ २० गते र सोही नगरपालिका वडा नं.७ भलवारी माइतीघर भएकी सरस्वती कौशल को असोज १४ गते भएको रहस्यमय मृत्युले सम्पुर्ण रुपन्देही बासी र सिंगो नेपाली लाई मर्माहत तुल्याएको छ ।

हालैमा भएका यी रहस्यमय मृत्यहरुप्रती स्वतन्त्र नागरिक समूह ,नेपाल ले प्रेस विज्ञप्ति जारी गर्दै गम्भीर ध्यानाकर्षण गराएको छ। संस्थाको अध्यक्ष विश्वराज गैह्रे र महासचिव टोप बहादुर के.सिद्वारा जारि विज्ञप्ति मा रहस्यमय मृत्यु को कारण सत्यतथ्य पत्ता लगाई दोषी लाई हदै सम्मको सजाय को व्यवस्था गर्न सम्बन्धित निकाय तथा सरकार संग माग गरेको छ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*